free bootstrap themeJan Ney - swoją naukę zaczynał w liceum ekonomicznym, co dało mu solidne podstawy w zakresie rachunkowości i księgowości. Dalszą edukację kontynuował na Wydziale Prawa i Administracji zdobywając wiedzę z zakresu prawa i podatków. Kontynuując pogłębianie wiedzy prawniczej rozpoczął w 2016 studia doktoranckie,  a w maju 2019 r.
na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego został otwarty przewód doktorski.

Karierę zawodową zaczynał jako Funkcjonariusz Celny. Podczas swojej służby był wielokrotnie nagradzany i awansowany zarówno na stopniu jak i na stanowisku. W trakcie odbywania służby zdał egzaminy państwowe z zakresu prawa podatkowego, prawa celnego oraz prawa karnego – skarbowego. Pracował w różnych działach m.in. w Referacie Podatku Akcyzowego prowadząc postępowania podatkowe oraz 
w Referacie Karnym Skarbowym prowadząc liczne sprawy karne.

Następnie pracował w działach podatkowych w dużych instytucjach finansowych zajmując się zarówno kalkulacją podatków (VAT, podatek dochodowy) jak również doradztwem podatkowym. W trakcie pracy
w  instytucjach finansowych zdobył bardzo dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, prowadził liczne projekty z zakresu prawa podatkowego, dokonywał analiz podatkowych realizowanych
i planowanych przedsięwzięć, wielokrotnie występował o wydanie indywidualnych interpretacji podatkowych.

Obecnie zajmuje się kompleksową obsługą podatkową i księgową jak również prowadzi szkolenia oraz wykłady o tematyce podatkowej.

Jan Ney

Doradca podatkowy
nr wpisu 13601

JKN
Biuro rachunkowe

Usługi księgowe dla firm z Warszawy oraz księgowość on-line dla klientów z całej Polski. Księgowość w programie Comarch Optima.

JKN
Doradztwo podatkowe

Kompleksowa obsługa podatkowa firm i osób fizycznych świadczona w ramach konsultacji doraźnych jak również stałej obsługi podatkowej.

JKN
Spółki i JDG

W ramach świadczonych usług pomagamy założyć działalność gospodarczą oraz otworzyć spółki, dokonać zgłoszeń, przygotować uchwały oraz dokumenty.

MobiriseWSPÓŁPRACA Z RENOMOWANĄ KANCELARIĄ
------------------------------------------

Powadzona w Gdyni Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka, wraz z Zespołem, w tym Radcą Prawnym Marią Lango realizuje stałą lub doraźną obsługę Klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz innych podmiotów prawa dążąc do zapewnienia Klientom usług na najwyższym poziomie zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Świadczy usługi nie tylko w Gdyni czy w Gdańsku, ale również na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Ściśle współpracuje z kancelariami adwokackimi w Warszawie i w Krakowie. Posiada także rozbudowaną bazę współpracujących prawników w pozostałych miastach Polski (Lublin, Białystok, Poznań). 

KANCELARIALL
A. LISIECKA: 510-083-686
M. LANGO: 601-420-702

biuro@kancelaria-ll.pl
www.kancelaria-ll.pl

Abakus biuro rachunkowe

Klienci z rejonu Trójmiasta mogą skorzystać także z usług ksiegowych w Gdyni.

Biuro Rachunkowe Abakus specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie prowadzenia ewidencji księgowej oraz rozliczeń kadrowo płacowych. Biuro funkcjonuje nieprzerwanie od lat 90, co gwarantuje bogate doświadczenie w kwestiach księgowych. Wszystkie umiejętności zostały potwierdzone przez Ministra Finansów wydanym w 2001 roku świadectwem kwalifikacyjnym nr 27447/01.

Biuro rachunkowe współpracujace z mBank
Członek Stowarzyszenia Księgowych
Posiada Certyfikat Rzetelna Firma
Laureat konkursu Orły rachunkowości

Biuro rachunkowe Abakus

ilona@biurogdynia.pl
www.biurogdynia.pl
tel. 601 96 11 44

Copyright © 2020 JKN Doradztwo podatkowe